Reklama

Morderca z Ukrainy ukrywał się w Polsce [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Morderca z Ukrainy ukrywał się w Polsce [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 28-letni Ukrainiec najpierw z zimną krwią zabił 17-letnią dziewczynę, później zbiegł do Polski. Do swojego kraju jednak wrócił. Poczuł się zagrożony, gdy tamtejsze służby znalazły zwłoki kobiety. Ponownie przyjechał do naszego kraju.

Policja nie ujawniła szczegółów zabójstwa, do którego doszło na Ukrainie. Wiemy tylko tyle, że 28-letni obywatel Ukrainy, Mykola.S., jest podejrzany o brutalne morderstwo młodej dziewczyny za naszą wschodnią granicą.

- Mając zamiar uniknąć odpowiedzialności, ukrywał się poza granicami ojczystego kraju. Już kilka dni po zabójstwie po raz pierwszy wyjechał do Polski, a gdy odnaleziono ciało zamordowanej w 2018 roku 17-latki, ponownie pojawił się w Polsce

- poinformowała policja.

Mężczyzna został uznany za niebezpiecznego przestępcę, a policja ukraińska rozpoczęła szeroką współpracę z funkcjonariuszami z Polski. Dzięki współpracy również ze Strażą Graniczną mężczyzna został zatrzymany aż w Poznaniu. Informację na ten temat policja przekazała 13 sierpnia.

- Samo zatrzymanie przebiegło w sposób bardzo dynamiczny, jednak profesjonalny i bezpieczny dla postronnych osób oraz pasażerów pojazdu, którym podróżował podejrzany. On sam był kompletnie zaskoczony policyjną akcją

- przekazała policja.

Zobacz film:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE