Reklama

"MOJA WINA JEST?" - film z poważnej kolizji w Rzeszowie podbija internet! [FILM]

Opublikowano:
Autor:

"MOJA WINA JEST?" - film z poważnej kolizji w Rzeszowie podbija internet! [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rzeszów znów na tapecie YouTube. Po tym, jak popularność zdobył filmik zamieszczony na kanale Stop Cham, mamy kolejnego mistrza kierownicy. Tym razem film zamieszczony został na kanale Polskie Drogi. 32 sekunda "miażdży".

O sytuacji z 17 grudnia, która miała miejsce pod salonem Audi w Rzeszowie pisaliśmy tu: A gdyby to było Twoje dziecko... Też byś tak pędził na oślep? W środku miasta?

Teraz na YouTube pojawia się kolejny film, jeszcze bardziej szokujący, który ogląda się z niedowierzaniem, ale i śmiechem na ustach. Śmiechem, bo komentujący film pytają, jak taki kierowca mógł w ogóle dostać prawo jazdy?

Sytuacja jest następująca: kierowca, który nagrywa swój przejazd zaczyna hamować przed sygnalizacją świetlną na żółtym świetle, które w momencie, gdy dojeżdża on do pasów dla pieszych, zmienia się w czerwone. Z lewej strony widać hondę, której kierowca prawdopodobnie chcąc uniknąć zderzenia z samochodem, zjeżdża na pas zieleni i uderza z impetem w znak drogowy. Wychodzi z tego bez szwanku, za to z pretensjami, pytając: "moja wina jest?" Kiedy dociera do niego, że tak... wrakiem samochodu z kolegą próbuje uciekać. Nie wiedząc, że wszystko rejestruje kamera.

Na 4 stycznia na godzinę 20 filmik dodany na kanał YouTube 3 stycznia ma ponad 161 tysięcy wyświetleń a liczba ta rośnie w błyskawicznym tempie.

Zobacz nagranie:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE