Reklama

Reklama

Mobilne błogosławieństwo z wozu strażackiego [VIDEO]

Opublikowano: 13 kwietnia 2020 20:50
Autor: GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wielkanoc 2020 zostanie przez nas zapamiętana do końca życia. Pandemia koronawirusa zatrzymała nas w domach, ale kapłani na tyle na ile mogli chcieli być blisko ludzi. Ksiądz Mieczysław Kucel, proboszcz Parafii Trójcy Przenajświętszej w wielkanocny poranek przejechał ulicami Stalowej Woli i obwieszczał nowinę o zmartwychwstałym Jezusie Chrystusie.

Reklama

O mobilnym święceniu pokarmów w powiecie tarnobrzeskim pisaliśmy TUTAJ. W Stalowej Woli mieszkańcy też otrzymali piękną religijną niespodziankę. Napisał o tym na swoim Facebooku prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny.

- Zmartwychwstały Jezus błogosławi Mieszkańcom i Miastu Stalowej Woli przejeżdżając ulice naszego miasta na samochodzie strażackim. Dziękujemy Księdzu proboszczowi Mieczysław Kucel za to wyjątkowe błogosławieństwo. Alleluja!

Zobacz przejazd duchownego ulicami Stalowej Woli.

Autor filmiku: Stalowa Wola z lotu ptaka - Rafał Bieńkowski - Fotografia Lotnicza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.