Reklama

Mobilna Wigilia - czyli pierogi na dowóz!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Mobilna Wigilia - czyli pierogi na dowóz! - Zdjęcie główne

foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czas pandemii koronawirusa sprawił, że miejskie spotkania wigilijne są przez samorządy odwoływane. Urząd Miasta w Sandomierzu postanowił w nieco inny sposób pomóc tym, którzy mają kłopoty życiowe.

Nie będzie wigilijnego spotkania najbardziej potrzebujących mieszkańców Sandomierza. Władze miasta jednak nie zostawią tych osób samych. To będzie "Mobilna Wigilia"!

- Bożonarodzeniowy pakiet świąteczny trafi do najbardziej potrzebujących na terenie miasta Sandomierza. W ramach akcji zostaną przekazane pierogi wigilijne , przygotowane przez pracowników stołówek sandomierskich szkół podstawowych.

- mówi Marcin Marzec, burmistrz Sandomierza.

Listę osób, które otrzymają święteczny pakiet, przygotuje Ośrodek Pomocy Społecznej. Pracownicy tej instytucji razem z wolontariuszami zajmą się dystrybucją. Pierogi trafią do sandomierzan tuż przed Bożym Narodzeniem - 22 i 23 grudnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy