Reklama

Mobilizacja wyborcza w PiS-ie. Mateusz Morawiecki w Rzeszowie

Opublikowano:
Autor:

Mobilizacja wyborcza w PiS-ie. Mateusz Morawiecki w Rzeszowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostatni prosta przed pierwszą turą wyborów prezydenckich. W czwartek, 25 czerwca, w Rzeszowie gościł Premier RP.

- Rzeszowianie i mieszkańcy Podkarpacia przywitali mnie setkami uśmiechów i uścisków dłoni. Przyjechałem tam, by zapewnić ich o pełnym wsparciu rządu, Prezydenta Andrzej Duda i porozmawiać o planach inwestycyjnych dla regionu na najbliższe lata. Aby się zrealizowały potrzebne jest nam Państwa wsparcie w niedzielę!

- napisał na swoim Facebooku Premier RP Mateusz Morawiecki.

Prawo i Sprawiedliwość wyczuwa, że wyborcza rozgrywka może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść głównego rywala Andrzeja Dudy, czyli Rafała Trzaskowskiego. Stąd pewnie niespodziewana wizyta Premiera RP Mateusza Morawieckiego w Rzeszowie. Dzień wcześniej na Podkarpaciu gościł Trzaskowski i trzeba przyznać, że te wizyty wypadły pozytywnie.

- To co zrobiliśmy do tej pory to początek drogi. W Rzeszowie w pięknym mieście cały czas stoimy razem z Prezydentem po stronie zwykłych ludzi i walczymy z różnymi wpływami interesów. Nasza wygrana gwarantuje kontynuacje dobrych zmian i dobrych programów dla Polski i Polaków.

- powiedział do zebranych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE