Reklama

Michu z Miłośnicy czterech kółek i Marek Krajewski w Rzeszowie!

Opublikowano:
Autor:

Michu z Miłośnicy czterech kółek i Marek Krajewski w Rzeszowie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do rzeszowskiego Empiku przyjedzie Michał Jesionowski z motoryzacyjnego kanału na YT - Miłośnicy czterech kółek. Następnego dnia przyjedzie natomiast pisarz Marek Krajewski.

Spotkanie z Michem odbędzie się w Empiku w Millennium Hall w Rzeszowie, w czwartek, 24 października o godzinie 18:00. Michu jest znanym YouTuberem motoryzacyjnym, którego kanał przekroczył niedawno milion subskrybentów. Do Rzeszowa przyjedzie promować swoją nową książkę - "Miłośnicy czterech kółek. Część 2. Jedziemy dalej!"

 

Michał Jesionowski będzie tam również po to, aby spotkać się ze swoimi fanami i wyjaśnić wszelkie zagadnienia z motoryzacji, czy obalić mity funkcjonujące od lat. Michu rozpoznawalny został przede wszystkim ze swoich filmików, w których tłumaczył patologię polskich warsztatów i pokazywania, jak nie dać się oszukać czy jak rozmawiać z mechanikiem.

 

Natomiast w piątek, 25 października do Empiku także w Millennium Hall w Rzeszowie i również o godzinie 18:00, przyjedzie pisarz Marek Krajewski, znany autor powieści kryminalnych. Jego pozycje uzyskały niesamowitą popularność zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Książki Marka Krajewskiego były przetłumaczone na aż 20 różnych języków, a najbardziej znany jest ze swojej serii o wrocławskim policjancie Eberhardzie Mocku

 

Marek Krajewski będzie promować swoją najnowszą książkę - "Mock. Golem", która jest już 10 z serii o Eberhardzie Mocku. Akcja książki rozpoczyna się w latach 20 ubiegłego wieku, we Wrocławiu. Marek Krajewski zabierze nas w niej do najmroczniejszych zakamarków natury ludzkiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE