Reklama

Michał uległ wypadkowi. Możesz wesprzeć go w odzyskaniu sprawności

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum rodziny

Michał uległ wypadkowi. Możesz wesprzeć go w odzyskaniu sprawności - Zdjęcie główne

Michał Żyszkiewicz potrzebuje Twojej pomocy. | foto Archiwum rodziny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Michał Żyszkiewicz w 1999 r. uległ wypadkowi samochodowemu, przez co zapadł w śpiączkę. Dopiero po pół roku odzyskał świadomość. Mężczyzna mimo to nadal zmaga się ze skutkami wypadku.

W maju 2000 r. rodzice Michała zabrali go ze szpitala do domu - mimo to mężczyzna nie był wówczas w pełni sprawny. Przez długi czas nie reagował na to, co do niego mówiono. Wkrótce jednak zaczął odzyskiwać świadomość i zareagował na słowa mamy - "uśmiechnij się", a po tygodniu sam po raz pierwszy od wypadku powiedział: "mama". 


Od tamtej pory stan zdrowia Michała stale się polepsza, lecz nadal nie odzyskał on w pełni swojej sprawności. Ciężko pracuje, aby móc robić dalsze postępy. Ty również możesz mu pomóc, przekazując 1% podatku lub darowiznę na rzecz Fundacji Avalon z dopiskiem: ŻYSZKIEWICZ, 5133.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy