Reklama

Marszałek Elżbieta Witek na Podkarpaciu: Mówiła o ideologii gender i ochronie rodziny [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Marszałek Elżbieta Witek na Podkarpaciu: Mówiła o ideologii gender i ochronie rodziny [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Marszałek Elżbieta Witek gościła dziś na Podkarpaciu. Druga osoba w Państwie spotkała się z mieszkańcami Mielca. Mówiła tutaj o potrzebie ochrony praw rodziny. Elżbieta Witek spotkała się z sympatykami Prawa i Sprawiedliwości w Mielcu w ramach kampanii wyborczej PiS. Zachęcała do głosu na Andrzeja Dudę, który walczy o reelekcję na urząd Prezydenta RP.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek stwierdziła dziś w Mielcu, że polskiemu społeczeństwu próbuje się narzucać obcy światopogląd. Trzeba przed nim obronić polską rodzinę. Spotkania na Podkarpaciu miały związek z trwającą właśnie kampanią wyborczą.

Marszałek Elżbieta Witek stwierdziła, że podczas tej kampanii wyborczej osią sporu jest spór ideologiczny. Mówiła, że Polsce ktoś chce narzucić obcy światopogląd związany z ideologią gender i środowiskami LGBT. 

Ideologia, którą się proponuje, to jest realne zagrożenie. W jednym z powiatów na Dolnym Śląsku został przeprowadzony taki eksperyment w przedszkolu, gdzie jedna z wychowawczyń zorganizowała zajęcia, gdzie chłopcy mieli przebierać się za dziewczynki, a dziewczynki za chłopców. Potem ukazała się lokalna gazeta ze strasznym obrazkiem płaczącego chłopca przebranego za dziewczynkę. Są rzeczy, które są czymś intymnym i osobistym. Chodzi mi o życie seksualne. To powinno zostać w rodzinie i to rodzina powinna zdecydować kiedy i w jaki sposób ten świat wprowadzić swoje dzieci - mówiła w Mielcu, Elżbieta Witek.

ZOBACZ VIDEO

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE