Reklama

Mapa prezentuje zakażenia koronawirusem w kraju! Czy wprowadza w błąd? [ZOBACZ DANE Z POWIATÓW]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Ministerstwo Zdrowia

Mapa prezentuje zakażenia koronawirusem w kraju! Czy wprowadza w błąd? [ZOBACZ DANE Z POWIATÓW] - Zdjęcie główne

foto Ministerstwo Zdrowia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bez raportów na stronach internetowych wojewódzkich stacji sanitarno-epidemiologicznej - tak teraz będzie wyglądała prezentacja danych o zakażeniach koronawirusem. Resort zdrowia prezentuje nowy sposób z mapą zakażeń w poszczególnych regionach.

O starcie nowej strony, na której raportowane będą przypadki koronawirusa, poinformowało we wtorek wieczorem Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

- Właśnie ruszyła strona internetowa prezentująca codzienne raporty zakażeń koronawirusem od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych. 

- napisano.

- Już jest! Dane dot. dziennej liczby zachorowań na COVID-19 do poziomu powiatów. Dostępne również wizualizacje. Dziękuję wszystkim, którzy w ciągu ostatnich tygodni intensywnie pracowali nad tym serwisem!

- napisał na Twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski.

Wirusolog dr Paweł Grzesiowski nie jest już tak optymistycznie nastawiony.

- Panie Ministrze, to poszerzenie o powiaty, ale bardzo podstawowe, wręcz surowe dane, na dodatek wprowadzają w błąd, bo tytuł w rubryce zgony "Przypadki śmiertelne w wyniku chorób współistniejących" jest nieprawdziwy.

- dodał.

Teraz dowiedzieliśmy, że 23 listopada najwięcej zakażeń było w powiecie mieleckim - 83 osoby, Rzeszowie - 76, powiecie jarosławski - 61, 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE