Reklama

Scenariusz czwartego sezonu "Watahy" napisany przez fanów. Sprawdź to [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: HBO

Scenariusz czwartego sezonu "Watahy" napisany przez fanów. Sprawdź to [WIDEO] - Zdjęcie główne

Kiedy i czy będzie czwarty sezon "Watahy"? | foto HBO

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy jest jeszcze wątek, który można rozwinąć tak, aby powstał czwarty sezon popularnego serialu "Wataha"? Fani nie mogąc się doczekać i sami zaczęli tworzyć scenariusze, które mogłyby się wydarzyć. Poznaj szczegóły.

Jeden z możliwych finałów "Watahy" został opublikowany przez Korso Sanockie.

Kinga Grzywaczewska postanawia dowiedzieć się, kto stoi za śmiercią jej męża. Wraca zatem w Bieszczady. Nawiązuje kontakt z Kuczerem, ponieważ potrzebuje pomocy. Okazuje się, że Kuczerowi też brakowało jej do wyjaśnienia pewnej sprawy. Miał ją ściągnąć, ale jak się okazało, sama pojawiła się w odpowiednim momencie. Demony przeszłości, które dręczą Kingę, powodują, że w obecności Kuczera czuje się bezpieczna. Powoli zbliżają się do siebie, jednak kobieta nie przeczuwa, że Kuczer nie do końca jest z nią szczery. Potrzebuje Kingi, żeby zamknąć sprawę Kality.

Na jaw wychodzi przeszłość Kuczera i jego powiązania z Bieszczadami. Otóż Kuczer okazuje się być synem Kality. Przed laty Szeptun i Kalita byli dobrymi przyjaciółmi. Szeptun, zanim zamieszkał w szałasie nad potokiem w bieszczadzkich lasach, był popem cerkwi w Bystrem. Podczas remontu,  kupował drewno z tartaku i zaprzyjaźnił się z Kalitą do tego stopnia, że często się odwiedzali. Tak Szeptun poznał żonę Kality, w której później się zakochał. Para miała romans...

Równolegle na Ukrainie Alisu zgłasza zaginięcie swojego drugiego dziecka. Nie wie, czy zostało uprowadzone na Ukrainie, czy wywieziono je do Polski. Informuje Wiktora Rebrowa o tym, że podejrzewa porwanie, które może być powiązane z jego osobą. Rebrow rusza na ratunek, używając wszelkich swoich znajomości zarówno tych legalnych jak i nielegalnych. Ślad prowadzi na Ukrainę. O całym zamieszaniu wokół Rebrowa i Alisu dowiaduje się pani prokurator. Dobosz podejrzewa, że to córka Rebrowa. Po odnalezieniu dziecko ląduje w szpitalu. Dobosz korzysta z okazji i prosi lekarza, żeby poza rutynowymi badaniami zrobił test DNA. Ona już ma DNA Rebrowa od czasów jak podejrzewali go o wysadzenie strażnicy. I tak Wiktor Rebrow dowiaduje się, że uratował własną córkę...


***

To fragment zainspirowany poprzednimi sezonami, całkowicie wymyślony przez jednego z fanów serialu. A jak Wy myślicie? Co mogłoby, się jeszcze wydarzyć w 4 sezonie? Może widzicie inne wątki warte rozwinięcia? Piszcie do nas! Bardzo chętnie je opublikujemy. 

 

Artykuł pochodzi z portalu korsosanockie.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy