Reklama

"Mały Wawel' otwiera się dla turystów

Opublikowano:
Autor:

"Mały Wawel' otwiera się dla turystów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zamek w Baranowie Sandomierskim można zwiedzać siedząc wygodnie w domu. Od soboty, 16 maja, turyści mogą już fizycznie udać się do tego pięknego miejsca.

15.05:

Od 16 maja Zamek w Baranowie Sandomierskim znów będzie dostępny dla turystów. Po przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią, najpierw udostępniony został przyzamkowy park wraz z ogrodami. Teraz przyszedł czas na renesansowy zamek. Konieczne są jednak obostrzenia sanitarne. Trasy z wnętrzami historycznymi będą otwarte w godzinach: 10, 12, 14 i 16, a przyziemia zamkowe w godzinach 11, 13, 15 i 17. W jednym zwiedzaniu może brać udział maksymalnie osiem osób.

11.05:

Pandemia koronawirusa wstrzymała ruch turystyczny w całym kraju, w tym także i na Podkarpaciu. Nic straconego na Facebooku PODKARPACKIE.TRAVEL można oglądać różne piękne zakątki naszego województwa. Jedna z ostatnich podróży dotarła właśnie do Zamku w Baranowie Sandomierskim.

Zwiedzimy zatem unikatową perłę renesansu zaprojektowaną przez Santi Gucciego, oglądamy muzeum, dzieła mistrzów Rubensa i Tycjana, jak i wyjątkowe witraże z pracowni Mehoffera! Sprawdźcie sami!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE