Reklama

MAKABRYCZNE odkrycie! Zwłoki w szpitalnej łazience! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

MAKABRYCZNE odkrycie! Zwłoki w szpitalnej łazience! [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ciało 32-letniego mężczyzny znaleziono 10 stycznia na terenie Szpitala Wojewódzkiego imienia Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu. Wstrząsającego odkrycia dokonała w jednej z łazienek sprzątaczka. Wszystko wskazuje na samobójstwo!

AKTUALIZACJA, 16 stycznia

Znamy szczegóły dotyczące samego momentu odnalezienia zwłok.

Około godziny 9 sprzątaczka tarnobrzeskiego szpitala zauważyła, że jedna z ogólnodostępnych łazienek jest zamknięta. Jak podaje Gazeta Wyborcza, nie mogła się do niej dostać, bo zamek blokował drzwi od wewnątrz. Kiedy zadawała pytania, nikt nie odpowiadał. Wreszcie wezwała ochronę, która zapasowymi kluczami dostali się do środka. W łazience na posadzce leżał nieprzytomny mężczyzna, który nie oddychał. Lekarz stwierdził zgon.

AKTUALIZACJA, 13 stycznia

Śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu. Okazuje się, że denat to 32-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Prokuratura wstępnie wyklucza udział osób trzecich w całym zdarzeniu, ale bierze też taką wersję zdarzenia pod uwagę.

- Najbardziej prawdopodobna wersja zdarzenia to samobójstwo, tym bardziej że według naszych ustaleń ten mężczyzna już ma za sobą próbę samobójczą

- komentuje Andrzej Dubiel, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu.

--

10 stycznia:

Jak wynika z informacji przekazanych przez Szpital Wojewódzki w Tarnobrzegu o godzinie 9 jedna z pań sprzątających znalazła w łazience w holu głównym zwłoki mężczyzny. Na miejsce została wezwana policja, która prowadzi w tej chwili czynności w tej sprawie.

Nie był to pacjent szpitala. Z dokumentów znalezionych przy ciele zmarłego wynika, że w czwartek 9 stycznia 2020 roku opuścił on oddział psychiatryczny Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie. Teraz okoliczności śmierci 32-latka bada prokuratura.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE