Reklama

Z KRAJU: Makabryczne odkrycie. Płód dziecka na kratownicy oczyszczalni ścieków!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

Z KRAJU: Makabryczne odkrycie. Płód dziecka na kratownicy oczyszczalni ścieków! - Zdjęcie główne

foto zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pracownik oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich wczoraj w godzinach popołudniowych znalazł ludzki płód. Policja poszukuje teraz matki, aby wyjaśnić okoliczności śmierci dziecka.

W sobotę około godziny 19:30 na terenie oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich w pomieszczeniu na ścieki, pracownik oczyszczalni, podczas czyszczenia jednego ze zbiorników, zwanym kratownicą, natknął się na martwy płód ludzki.


Ciało zostanie poddane sekcji, by dokładnie określić, płeć oraz przyczyny zgonu. Na razie nieznany jest wiek ani płeć płodu. Śledczy nie ustalili jeszcze, czy było to naturalne poronienie, czy celowe działanie. Policjanci poszukują teraz matki. Do ząbkowickiej oczyszczalni trafiają ścieki z Ząbkowic Śląskich, Tarnowa, Bobolic, Jaworek, Grochowiska oraz Pawłowic. 

- Apelujemy o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości matki. O zgłaszanie się osób, które w ostatnim czasie zauważyły kobietę będącą wcześniej w ciąży, a która obecnie nie ma dziecka. Każdy, kto ma pewne podejrzenia dotyczące tożsamości matki, proszony jest o jak najszybsze skontaktowanie się z organami ścigania. Gwarantujemy anonimowość.

- informuje starszy aspirant Katarzyna Mazurek z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

Z funkcjonariuszami można się kontaktować pod numerami telefonów: 478756200, 478756222 lub dzwoniąc na numer 112. Informacje można także przekazać za pomocą poczty elektronicznej: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl, a także przyjść do Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich przy ulicy Niepodległości 10.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy