Reklama

Maja nie widzi i nie słyszy. Rodzina prosi o wsparcie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum rodziny

Maja nie widzi i nie słyszy. Rodzina prosi o wsparcie - Zdjęcie główne

foto Archiwum rodziny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Maja od urodzenia cierpi na wiele schorzeń. 7-letnia rzeszowianka nie widzi, ani nie słyszy. Jej rodzina potrzebuje Twojego wsparcia.

- Maja nie widzi i nie słyszy… Urodziła się o 10 tygodni za wcześnie… Nic nie zapowiadało, że to się wydarzy. Ciąża przebiegała pomyślnie. Moja córeczka w chwili urodzenia ważyła niewiele ponad kilogram. Była taka maleńka… Tak bardzo się bałam, ją stracę! Podczas porodu doznała zamartwicy. Doszło również do zawału krwotocznego mózgu. Dokonał on spustoszenia w maleńkim ciele Mai. To był prawdziwy dramat! Teraz naszą codziennością jest rehabilitacja. Każdego dnia Maja musi bardzo się starać i ciężko pracować na jakikolwiek postęp w swoim rozwoju… Jednak wszelkie postępy zerują ataki padaczki... Bez specjalistycznego wózka inwalidzkiego wyzwania, które stoją przed Mają wydają się być dużo potężniejsze. Nie jestem w stanie zebrać sama takiej sumy. Proszę o pomoc…

- czytamy na stronie internetowej zbiórki.

Maja Porowska w 2020 roku skończyła 7 lat. Pochodzi ze stolicy województwa podkarpackiego - Rzeszowa. Niepełnosprawna dziewczynka z powodu schorzeń, które ją dotknęły nie może samodzielnie funkcjonować. Nie widzi i nie słyszy, jej rozwój psychoruchowy jest całkowicie zależny od jej rodziny. Malutkiej rzeszowiance potrzeba specjalistycznego wózka, który pomoże jej rodzinie zapewnić jej choć drobne wsparcie.

- Potrzebuję pieniędzy na zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego. Jest on niezbędny dla zdrowia i bezpieczeństwa. Proszę o pomoc w gromadzeniu środków. Nawet najmniejsza wpłata będzie dla mnie wielką pomocą! 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy