Reklama

LUDZKIE ZWŁOKI w Wisłoce! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny etap poszukiwań zaginionego 39-latka mieszkańca powiatu dębickiego. Pod koniec grudnia ubiegłego roku jego zaginięcie zgłosiła rodzina. Policjanci ponownie sprawdzali koryto Wisłoki.

O zaginęciu 39-letniego mężczyzny z Podgrodzia, policjanci zostali zawiadomieni 26 grudnia ubiegłego roku. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, a poszukiwania prowadzili dębiccy policjanci. W dniu zaginięcia, mężczyzna wyszedł z domu i od tamtego czasu nie było z nim kontaktu. Policjanci sprawdzali miejscowe szpitale, noclegownie, miejsca, gdzie zaginiony mógł trafić.

CZYTAJ TAKŻE:

Mundurowi kilka razy sprawdzali również koryto Wisłoki. We wtorek, kryminalni wspólnie z policyjnymi kontrterorystami, funkcjonariuszami oddziału prewencji z Rzeszowa oraz strażakami, ponowili poszukiwania 39-letniego mieszkańca Podgrodzia. Około godziny 15.30 w Dębicy, kilkaset metrów poniżej mostu w Zawierzbiu, policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Ze wstępnych ustaleń wynika, że może to być zwłoki zaginionego mężczyzny. Okoliczności śmierci odnalezionego mężczyny ustalają teraz dębiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Dębicy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy