Reklama

Lotnicze odmrażanie rzeszowskiej Jasionki

Opublikowano:
Autor:

Lotnicze odmrażanie rzeszowskiej Jasionki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wkrótce ruszają bezpośrednie połączenia między stolicą Podkarpacia a Gdańskiem. Linia Ryanair zapowiada wakacyjny powrót do Rzeszowa-Jasionki.

Od 20 czerwca Polskie Linie Lotnicze LOT wznawiają bezpośrednie połączenia między Rzeszowem a Gdańskiem. Połączenie realizowane będzie raz w tygodniu, w każdą sobotę. Z Rzeszowa samolot wystartuje o godzinie 15:40, aby wylądować w Gdańsku o 17:05. Wylot z Gdańska zaplanowano na 13:20 a lądowanie w Rzeszowie o 14:40. Bilety w promocyjnych cenach można kupić na stronach www.lot.com

- Jestem zadowolony, że uda nam się jeszcze przed tegorocznymi wakacjami uruchomić połączenie z Gdańskiem. Ten rok będzie szczególny dla turystyki krajowej. Jestem przekonany, że niespełna półtora godzinny lot z Rzeszowa do centrum Trójmiasta wydatnie przyczyni się do wymiany turystów między tymi atrakcyjnymi regionami.

- mówi Adam Hamryszczak prezes zarządu Portu Lotniczego "Rzeszów-Jasionka". 

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów podróży. Linia lotnicza Ryanair poinformowała o wznowieniu lotów na prawie 200 trasach z i do Polski. W ofercie są również połączenia z lotniska Rzeszów-Jasionka. Dokąd polecimy ze stolicy Podkarpacia? Do Dublina w Irlandii - loty planowane są w czwartki i niedziele (od 2 lipca). Do Wielkiej Brytanii: Bristol (poniedziałki i piątki, od 2 lipca), East Midlands (wtorki i soboty, od 4 lipca), Londyn - Luton (czwartki i soboty, od 2 lipca), Londyn - Stansted (środy i soboty, od 1 lipca) oraz Manchester (środy i niedziele, od 1 lipca).

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE