Reklama

Lokalne firmy pamiętają i pomagają

Opublikowano:
Autor:

Lokalne firmy pamiętają i pomagają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie tylko wielkie przedsiębiorstwa dokładają swoje cegiełki do walki z pandemią koronawirusa. Robią to również lokalne firmy, takiej jak Cerkamed i I-BS.pl ze Stalowej Woli.

- Obecnie popularne i szumne jest hasło społecznej odpowiedzialności biznesu. Stalowowolskie firmy udowadniają na co dzień, że nie tylko je znają, ale również realizują. Jedną z takich firm jest Cerkamed - mówi Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Zarząd firmy Cerkamed przekazał na rzecz Urzędu Miasta w Stalowej Woli pakiet środków ochronnych do rozdysponowania wśród najbardziej narażonych grup. Miasto otrzymało ponad 100 zestawów płynu do dezynfekcji o pojemności 5×500 ml wraz z dozownikami, 100 sztuk małych (30 ml) płynów do higienicznej dezynfekcji rąk, 100 maseczek 3-warstwowych wielokrotnego użytku oraz 100 przyłbic ochronnych. Całość trafiła do Domu Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Fot. UM Stalowa Wola

Do grona stalowowolskich firm angażujących się w pomoc w walkę z COVID-19 dołącza spółka I-BS.pl, która od kilku tygodni pomaga potrzebującym na terenie Stalowej Woli i Tarnobrzega. Osobom i instytucjom zaangażowanym w walkę firma przekazała dotychczas 150 przyłbic oraz 240 maseczek wielokrotnego użytku z powłoką antybakteryjną. Kolejnych 50 sztuk przyłbic i maseczki wielokrotnego użycia z powłoką antybakteryjną I-BS.pl przekazała na ręce zastępcy prezydenta miasta Renacie Knap do rozdysponowania najbardziej potrzebującym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE