Reklama

LinkedIn Local Rzeszów po raz 5. ZOBACZ RELACJĘ [FOTO]

Opublikowano: śr, 20 lis 2019 11:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z edycji na edycję LinkedIn Local Rzeszów staje się coraz popularniejszy, a wachlarz poruszanych tematów jest coraz szerszy. Organizatorzy spotkań skupiają się nie tylko na narzędziach marketingu, jakimi są media społecznościowe i internet, ale również na tym, co najważniejsze - na człowieku. Piąta edycja dotyczyła zaangażowania i motywacji pracowników, możliwościach jakie daje praca zdalna oraz marki osobistej. Były dyskusje, wymiana zdań i ogromna dawka cennej wiedzy.

14 listopada po raz piąty w lokalu Hola Lola spotkali się miłośnicy szeroko rozumianych mediów społecznościowych i e-marketingu. Joanna Tymowicz, Adrianna Staniszewska i Wojciech Szymański z agencji marketingowej Ideo Force zadbali o sprawną obsługę wydarzenia.

Pierwsza prelekcja poświęcona była motywacji i zaangażowaniu pracowników. Co zrobić, by tworzyli zgrany zespół i jak sprawić, by ich motywacja do pacy nie spadała zbyt szybko. Czy zawsze chodzi o pieniądze? O tym opowiadał Jakub Szpunar - trener, coach i menedżer HR. Nadia Harris-Kosior, ekspert w branży HR, specjalizująca się w międzynarodowych rekrutacjach, strategicznym planowaniu zasobów ludzkich i ekspansji firm na rynki zagraniczne próbowała przekonać uczestników, że praca zdalna to przyszłość (dodajmy, że według prognoz do 2028 roku 73% wszystkich działów będzie zatrudniać pracowników zdalnych). Że jest to forma pracy, która daje korzyści pracownikowi i pracodawcy.Ale co zrobić, by nie wpaść w sidła takiej współpracy? Jakie ma zalety i wady? Odpowiedź znają uczestnicy spotkania.

Po półgodzinnym networkingu, podczas którego każdy z każdym mógł wymienić się wiedzą, doświadczeniami i... wizytówkami. Może dzięki temu spotkaniu uczestnicy nawiążą współpracę w pokrewnych sobie branżach? W końcu też między innymi taki jest cel LinkedIn Local Rzeszów. Marka osobista – zagrożenie czy zysk dla marki pracodawcy? to ostatnia tego dnia prelekcja, którą poprowadziła Monika Mandela-Suszek, specjalistka w zakresie social media, zajmująca się zarządzaniem kanałami social media marek, w tym tworzeniem strategii komunikacji marketingowej, działaniami wizerunkowymi oraz employer brandingiem. Opowiadała, jak ogromne znaczenie dla firmy mogą mieć pracownicy będący ambasadorami firmy. To najlepsza wizytówka dla firmy. Jak ją wykorzystać? Tę tajemnicę zdradziła Monika.

- 5. edycja LinkedIn Local za nami. Niewątpliwie – działo się! Z pewnością może to potwierdzić każdy z biorących udział w wydarzeniu. A świadczą o tym ożywione dyskusje i pytania do prelegentów w trakcie, po zakończeniu każdego z wystąpień i w przerwach. Na LinkedIn prowadzona była również transmisja na żywo z wystąpienia. Tym razem wstęp na wydarzenie wiązał się z opłatą, którą przeznaczyliśmy na szczytny cel. Zebrane środki zasiliły konto rzeszowskiego schroniska dla zwierząt „Kundelek”

- przekazali organizatorzy LinkedIn Lokal Rzeszów.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z LINKEDIN LOCAL RZESZÓW:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.