Reklama

LGBT to wyborczy straszak! Europoseł Elżbieta Łukacijewska zachęcała do głosowania na Rafała Trzaskowskiego [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

LGBT to wyborczy straszak! Europoseł Elżbieta Łukacijewska zachęcała do głosowania na Rafała Trzaskowskiego [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wybory Prezydenta RP są coraz bliżej. Europoseł Koalicji Obywatelskiej i podkarpacka liderka Platformy Obywatelskiej Elżbieta Łukacijewska zachęcała w Jaśle i Tarnobrzegu do głosowania na Rafała Trzaskowskiego. Nie obyło się bez ostrych deklaracji.

Blisko 4 tysiące podpisów pod listami poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego, zebrano w Tarnobrzegu i w powiecie tarnobrzeskim. W całym województwie kandydata Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP poparło 48 tysięcy osób

- Spotkaliśmy się z wielką pozytywną energią od mieszkańców Tarnobrzega, całego powiatu i całego województwa. Ludzie mówią że chcą powrotu normalnej Polski, gdzie człowiek człowieka szanuje, gdzie są rozmowy, gdzie jeżeli toczy się spory to toczy się je kulturalne i takie które w konsekwencji mają przynieść dobre, pozytywne rozwiązania.

- mówiła europoseł.

Z kolei w Jaśle zebrano 2 tysiące podpisów pod listami poparcia Rafała Trzaskowskiego. Tutaj konferencja prasowa miała jednak zupełnie inny charakter (wystarczy zobaczyć materiał na portalu mojejaslo.pl), bo po apelu do wyborców przyszedł czas trudnych pytań, takich jak choćby te o działania rządu i ludzi Platformy Obywatelskiej przy likwidacji lokalnego zakładu Gamrat. Była także mowa o LGBT i doszło do spięcia z pytającą kobietą, która podkreśliła, że PO promuje taką ideologię.

- Wie pani co to jest LGBT? Opowiada pani głupoty i kłamie. Nic nie chcemy wprowadzać. Chciałabym, żeby uczono dzieci co to znaczy zły dotyk i jak jakiś stary pierdoła będzie chciał zgwałcić dziecko i zmolestować, że to dziecko da mu w pysk, a rodzice staną po stronie dziecka, a nie za tym, który molestuje i niszczy dzieci.

- powiedziała Elżbieta Łukacijewska.

Europosłanka dodała także, że spotkała homoseksualnego chłopaka z rodziny podkarpackiego polityka PiS-u i on płakał. Spotkanie zakończyła słowami, aby każdego szanować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE