Reklama

Leśnik nagrał ŻUBRY na drodze w BIESZCZADACH [VIDEO]

Opublikowano: śr, 6 maj 2020 14:04
Autor:

Leśnik nagrał ŻUBRY na drodze w BIESZCZADACH [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bieszczadnik Mariusz Nędzyński - YouTuber i leśnik, po raz kolejny na swojej drodze napotyka niesamowity widok, który udało się uchwycić na kamerze!

Chyba nikt nie ma tyle szczęścia, co Mariusz Nędzyński - leśnik pracujący na co dzień w Nadleśnictwie Stuposiany (powiat bieszczadzki), hobbystycznie zajmujący się YouTube. Tym razem Pan Mariusz nagrał na swojej drodze dwa żubry

ZOBACZ TAKŻE:

"Nie warto się nudzić w deszczowy dzień." - nosi tytuł jego film i jakże jest on prawdziwy. W Bieszczadach nie tyle nie warto nudzić się w deszczowy dzień, co wręcz nie można! Na nagraniu Mariusza Nędzyńskiego zobaczyć możemy również bobry, dzikie ptactwo czy sarny.

ZOBACZ ŻUBRY NA BIESZCZADZKIEJ DRODZE:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +10 / -10

    Tomasz

    Należy kwiecień ogłosić miesiącem ścisłej ochrony przyrody i w tym czasie nie wpuszczać turystów na żadne szlaki. Mamy obecnie przykład, jak przyroda potrafi się pięknie regenerować w stosunkowo krótkim czasie. Byle tylko człowiek nie przeszkadzał.