Reklama

Lato z Radiem w Stalowej Woli

Opublikowano:
Autor:

Lato z Radiem w Stalowej Woli - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na dwa dni Stalowa Wola stanie się największym muzycznym i rodzinnym centrum w Polsce. 9 i 10 sierpnia w ramach "Lato z Radiem Festiwal" wystąpią tu Kortez, Kasia Kowalska, Perfect, Sławek Uniatowski, Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy i Kapela ze Wsi Warszawa. Koncerty, spotkania z gwiazdami i dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia, konkursy i inne atrakcje w strefach festiwalowych - wszystko zupełnie za darmo.

W piątek, 9 sierpnia, od godziny 19 na Błoniach Nadsańskich w Stalowej Woli wystąpią:

  • Warsaw Village Band/Kapela ze Wsi Warszawa
  • Perfect

Następnego dnia przed festiwalową publicznością od godziny 18 na Błoniach Nadsańskich zagrają:

  • Chopin University Big Band
  • Sławek Uniatowski
  • Kortez

"Lato z Radiem Festiwal 2019" to miejsce artystycznych spotkań i muzycznych premier. Dziennikarze muzyczni wszystkich anten Polskiego Radia poprowadzą festiwalowe koncerty i spotkania w Strefie Muzycznej. Wśród prowadzących znaleźli się: Piotr Baron, Katarzyna Dydo, Anna Gacek, Jacek Hawryluk, Ula Kaczyńska, Marcin Kusy, Piotr Metz, Marek Niedźwiecki, Przemysław Psikuta, Damian Sikorski, Paweł Siwek, Piotr Stelmach, Paweł Sztompke, Agnieszka Szydłowska, Anna Will, Zbyszek Zegler i Tomasz Żąda.

Oprócz festiwalowych koncertów w Stalowej Woli i Krakowie dziennikarze Polskiego Radia poprowadzą audycje z udziałem publiczności ze studiów plenerowych, spotkać ich będzie można także w strefach festiwalowych.

Festiwalowe koncerty transmitowane i retransmitowane będą w Programie 1 Polskiego Radia, w radiowej Trójce, Czwórce, a w tym roku również w radiowej Dwójce. Ponadto na portalu Polskiego Radia dostępny będzie streaming wydarzenia.

Szczegóły: polskieradio.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE