Reklama

Lasowiacka moda zrobiła furorę [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Lasowiacka moda zrobiła furorę [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lasowiackie street fashion na Manhattanie! Tak to możliwe, wszystko za sprawą Justyny Wesołowskiej oraz Renaty Trybuły.

W suknie Justyny Wesołowskiej – projektantki mody z Tarnobrzega ubrane były modelki podczas 82. Parady Pułaskiego w Nowym Jorku. Na Manhattanie i Brooklynie fotografka z Gorzyc, Renata Trybuła przeprowadziła sesję zdjęciową modelek ubranych w odzież z lasowiackimi elementami. Obie panie opowiedziały o tym przedsięwzięciu w sobotnim "Pytaniu na śniadanie" w TVP. Kreacje zaprezentowały modelki z naszego regionu: Angelika Brylska z Baranowa Sandomierskiego i Wiktoria Bartoszewska z Tarnobrzega.

Materiał - TUTAJ

Najnowsza kolekcja Justyny Wesołowskiej nawiązuje do kultury Lasowiaków, ale jak przyznaje sama projektantka jest nowoczesne spojrzenie. W ostatnim czasie kolekcja była prezentowana na Zamku Królewskim w Sandomierzu, a nieco wcześniej na Manhattanie w Nowym Jorku i tam zrobiła prawdziwą furorę. Całość została uwieczniona piękną sesją zdjęciową, a jedną z pozujących była modelka Victoria's Secret!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE