Reklama

Kwiaty pod biurami PiS-u w Stalowej Woli i Mielcu. Ulicami Tarnobrzega przeszedł "cichy marsz sprzeciwu" [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Kwiaty pod biurami PiS-u w Stalowej Woli i Mielcu. Ulicami Tarnobrzega przeszedł "cichy marsz sprzeciwu" [FOTO] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wygląda na to, że na razie protesty przeciwników zaostrzania prawa aborcyjnego nie będą słabły. Już są pomysły na kolejne akcje oraz pikiety, które stają się wyrazami sprzeciwu wobec rządu Zjednoczonej Prawicy.

Liderki Strajku Kobiet zapowiedziały, że ponowne blokady ruchu ulicznego w najważniejszych miastach Polski przewidziano na poniedziałek, 2 listopada. Strajkujący ponownie przejdą ulicami choćby Rzeszowa.

Z kolei 1 listopada organizowana była w Tarnobrzegu manifestacja antyrządowa.

- "Marsz z iskierką" to akcja, w której wspólnie pokazaliśmy jak bardzo nie podobają nam się ostatnie decyzje rządu. Jak bardzo jesteśmy sfrustrowani, że w ostatniej chwili zamknęli cmentarze i że w czasie pandemii poruszają tematy trudne. Uderzyli już w każdą grupę społeczną w naszym kraju. Wszyscy mamy ich dość, od kobiet, przez rolników, przedsiębiorców, artystów, branżę fitness, aż po obywateli, którzy chcieliby spokojnie żyć. Odbierają nam prawa, ogłaszają kolejne zakazy, ciągle straszą i nawołują do nienawiści. Dzielą nas na lepszych i gorszych. Dlatego w tym trudnym okresie powinniśmy pokazać, że się nie damy, że potrafimy się jednoczyć.

- napisali organizatorzy akcji.

Marsz przebiegł spokojnie, bez żadnych incydentów. Tłum zebrał się przy urzędzie miejskim i przespacerował pod siedzibę Prawa i Sprawiedliwości. Tam zapalono znicze i złożono zakupione kwiaty.


Czytaj także:


Tymczasem już są nowe pomysły aby "powitać" posłów Prawa i Sprawiedliwości przed ich biurami, a jednocześnie przypomnieć im kto odpowiada za nagłe zamknięcie cmentarzy i pozbawienie dochodów handlarzy kwiatami oraz zniczami. Przed biurami posłów pojawią się chryzantemy zakupione od lokalnych handlarzy!

Kwiaty i znicze przy wejściu do biura PiS w Stalowej Woli:

Poniżej zdjęcie mieleckiego biura PiS:


Zobacz także:


 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE