Reklama

Reklama

Kurator Oświaty uderza w Strajk Kobiet! Młodzież ripostuje [LIST]

Opublikowano: 30 października 2020 22:00
Autor: PO/ opr. GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wśród protestujących na Strajkach Kobiet jest sporo młodzieży ze szkół średnich. I to nie do końca podoba się Podkarpackiemu Kuratorowi Oświaty. Młodzież odpowiada urzędniczce.

Reklama

Do Strajku Kobiet chętnie dołączają uczniowie szkół średnich. Pisaliśmy o tym choćby na PRZYKŁADZIE TARNOBRZEGA.

Teraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch wystosowała list adresowany do dyrektorów szkół, nauczycieli i rodziców. W czwartek (29 października) takie listy wpłynęły do każdej z podkarpackich szkół.

Kurator wskazuje, że obecny czas jest bardzo trudny, a wysyłanie dzieci i młodzież na demonstracje ideologiczne w czasie pandemii koronawirusa to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie. Mowa jest również o tolerancji

PRZECZYTAJ CAŁY LIST>>

Podkarpacka młodzież natychmiast zareagowała na list Pani Kurator Oświaty skierowany do dyrektorów, nauczycieli i rodziców. List, w którym sugeruje, że młodzi nie potrafią samodzielnie myśleć, że są zmanipulowani, że nie wiedzą, co robią i jakiego języka używają.

Na tablicach FB młodych ludzi pojawiły się udostępnienia tekstu listu kuratorium z wymownym hasztagiem #MyślęCzujęDecyduję z dopiskami, że bardzo dziękują Pani Kurator za troskę, ale potrafią samodzielnie myśleć.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.