Reklama

Kurator Oświaty uderza w Strajk Kobiet! Młodzież ripostuje [LIST]

Opublikowano:
Autor:

Kurator Oświaty uderza w Strajk Kobiet! Młodzież ripostuje [LIST] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wśród protestujących na Strajkach Kobiet jest sporo młodzieży ze szkół średnich. I to nie do końca podoba się Podkarpackiemu Kuratorowi Oświaty. Młodzież odpowiada urzędniczce.

Do Strajku Kobiet chętnie dołączają uczniowie szkół średnich. Pisaliśmy o tym choćby na PRZYKŁADZIE TARNOBRZEGA.

Teraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch wystosowała list adresowany do dyrektorów szkół, nauczycieli i rodziców. W czwartek (29 października) takie listy wpłynęły do każdej z podkarpackich szkół.

Kurator wskazuje, że obecny czas jest bardzo trudny, a wysyłanie dzieci i młodzież na demonstracje ideologiczne w czasie pandemii koronawirusa to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie. Mowa jest również o tolerancji

Podkarpacka młodzież natychmiast zareagowała na list Pani Kurator Oświaty skierowany do dyrektorów, nauczycieli i rodziców. List, w którym sugeruje, że młodzi nie potrafią samodzielnie myśleć, że są zmanipulowani, że nie wiedzą, co robią i jakiego języka używają.

Na tablicach FB młodych ludzi pojawiły się udostępnienia tekstu listu kuratorium z wymownym hasztagiem #MyślęCzujęDecyduję z dopiskami, że bardzo dziękują Pani Kurator za troskę, ale potrafią samodzielnie myśleć.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE