Reklama

Kuchcinski Air zabierze Was w przestworza [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłą niedzielę, 4 sierpnia, na przemyskim rynku, Grupa Rebelianty Podkarpackie zorganizowała happening "Kuchcinski Air zabierze Was w przestworza".

Rebelianci pod białym namiotem na przemyskim rynku zorganizowali w niedzielne popołudnie plenerowe biuro podróży Kacza Travel. To prześmiewcza odpowiedź na aferę związaną z rodzinnymi lotami Kuchcińskich. Akcja polegała na tym, że po wypełnieniu ankiety otrzymywało się kupon na bezpłatne przeloty z marszałkiem Sejmu, Markiem Kuchcińskim.

Słońce, latynoskie dźwięki z głośników, wspólne zdjęcia z nartami Head [od red.: HEAD jest procedurą lotów przeznaczonych dla najwyższych władz państwowych. Marszałek często z nich korzystał] i, co najważniejsze - możliwość zrobienia sobie zdjęcia z atrapą samolotu. W oknie widniała podobizna uśmiechniętego Kuchcińskiego.

Jak informuje Onet, są nowe, coraz bardziej kompromitujące fakty w sprawie lotów Kuchcińskiego. Mowa już o ponad 100 lotach, nie 6 i 23, jak było do tej pory.

- Są to loty z Warszawy do Rzeszowa i z powrotem. Z wyliczeń Onetu dokonanych na podstawie dokumentacji lotów, którą dysponujemy, wynika, że tylko te loty i tylko w tym okresie kosztowały budżet państwa, czyli wszystkich podatników, ponad 4 mln zł

- cytujemy Onet.

Portal zaznacza, że marszałek Kuchciński bardzo często latał w rodzinne strony na wydarzenia, które bardzo luźno są związane z zajmowanym przez niego stanowiskiem. A czasem nie są związane wcale.

- Wystarczy prześledzić profile marszałka Kuchcińskiego na portalach społecznościowych. Druga osoba w państwie lubi wypoczynek w Bieszczadach

- dodał Onet.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE