Reklama

Ktoś podszywał się pod KORSO! Sprawa zostanie zgłoszona na policję [OŚWIADCZENIE]

Opublikowano:
Autor:

Ktoś podszywał się pod KORSO! Sprawa zostanie zgłoszona na policję [OŚWIADCZENIE] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Informacja o planowanych kontrolach osób szyjących maseczki NIGDY nie została zamieszczona na portalu Korso Kolbuszowskie - mówi Joanna Serafin, redaktor naczelna. - NIGDY też na ten temat nie wypowiadała się Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego - dodaje.

Wracamy do sprawy przerobionej treści posta zamieszczonego na portalu Korso Kolbuszowskie. Nasz siostrzany portal pisał o tym tutaj:

Jak się okazuje, w zmanipulowanej treści ktoś zawarł wypowiedź przedstawiciela Wojewody Podkarpackiego, który miał się wypowiedzieć na temat planowanych wizyt kontrolerów. 

- Oświadczamy, że pani rzecznik nigdy na ten temat nie wypowiadała się dla naszego portalu, czy też dla gazety - mówi Joanna Serafin, przedstawicielka Korso Kolbuszowskiego. - Słowa, zacytowane w zmanipulowanym przez kogoś materialne, nigdy nie zostały przez panią Małgorzatę Waksmundzką-Szarek wypowiedziane. 

- dodaje. 

Niestety czyjś głupi żart uderza w osoby, które podjęły się szycia maseczek, jak również w Podkarpacki Urząd Wojewódzki oraz rzecznika wojewody, który przekazuje codziennie wiarygodne informacje dziennikarzom i opinii publicznej na temat sytuacji epidemiologicznej, a także w redakcję portalu korsokolbuszowskie.pl.

- W związku z tym podjęliśmy decyzję o skierowaniu sprawy do policji. 

- dodaje redaktor naczelna naszego siostrzanego portalu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE