Reklama

Która podkarpacka uczelnia kupi nowoczesny sprzęt? [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Która podkarpacka uczelnia kupi nowoczesny sprzęt? [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Siedem podkarpackich uczelni otrzyma dotacje w wysokości 800 tysięcy złotych. Najwyższą kwotę otrzymała Politechnika Rzeszowska, która zakupi nowoczesny sprzęt inżynierii medycznej.


Program wsparcia działalności podkarpackich uczelni to efekt prowadzonej od kilku lat polityki samorządu województwa. Środki mają trafiać m.in. na projekty związane uatrakcyjnieniem oferty edukacyjnej, uwzględniającej aktualne warunki na rynku pracy. O tym mówił dziś w trakcie konferencji marszałek Władysław Ortyl.

- Podpisane dziś umowy mają dla nas duże znaczenie. Część z tych środków trafia na projekty i zadania, które wspierają kształcenie w zawodach poszukiwanych w województwie podkarpackim. Realizowany od wielu lat program pomocy podkarpackim uczelniom będzie kontynuowany - zapewnił marszałek Władysław Ortyl.

Nam zależy na tym, aby podkarpacka młodzież kształciła się w jak najlepszych warunkach, na dobrych uczelniach – a do tych zaliczamy wszystkie podkarpackie placówki – nie ukrywał radości wicemarszałek Piotr Pilch.

Video z podpisania umowy:

W załączniku znajduje się pełna lista uczelni, wraz z kwotą dofinansowania na poszczególne projekty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE