Reklama

Ktokolwiek widział Janusza Pajdę...

Opublikowano:
Autor:

Ktokolwiek widział Janusza Pajdę... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Janusz Pajda wyszedł z domu 20 maja i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Podjęte do tej pory działania nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego mężczyzny. Dlatego, jeśli wiesz, gdzie może przebywać mieszkaniec Cieszacina Wielkiego, poinformuj policję.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu  poszukują Janusza Pajdę, 55-letniego mieszkańca Cieszacina Wielkiego, który 20 maja 2019 roku, około godz. 6 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Podjęte sprawdzenia nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego mężczyzny.

Rysopis zaginionego: wzrost około 170-175 cm, średnia budowa ciała, włosy szpakowate krótko ścięte, uszy średnie przylegające, nos prosty, oczy brązowe.

Ubiór zaginionego: mężczyzna ubrany był w kurtkę z kapturem koloru czarnego, pomarańczowy podkoszulek, spodnie dresowe koloru czarnego, bury sportowe koloru czarnego.

Cechy charakterystyczne: mężczyzna utyka na prawą nogę i porusza się o kuli.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionego Janusza Pajdy proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu,

tel. 16 6240310 lub 112, albo z najbliższą jednostką Policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE