Reklama

Kto odpowiada za śmierć Michała C.?

Opublikowano:
Autor:

Kto odpowiada za śmierć Michała C.? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zdaniem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie śmierć Michała C. była wynikiem nieumyślnych działań jego kolegów. Prowadzone śledztwo ma wyjaśnić komu zostanie przedstawiony zarzut o przestępstwo z artykułu 155 kodeksu karnego.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło 16 sierpnia br. po godz. 20, w miejscowości Stobierna (gmina Trzebownisko). Kilku mężczyzn przebywało nad stawem żwirowym. Jeden z nich, 30-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego wszedł do wody. Po chwili będący na brzegu znajomi stracili Michała C. z oczu. Próbowali go odnaleźć, jednak im się to nie udało. 

Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce, wydobyły ciało 30-latka z wody. Pomimo akcji reanimacyjnej, mężczyzna zmarł. Ciało 30-latka zostało zabezpieczone i skierowane na sekcję zwłok. 

Okazuje się, że tragedia, jaka rozegrała się w Przysiółku Poręby, może nie być wynikiem nieszczęśliwego wypadku. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie w dniu 17 sierpnia 2020 r. wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Michała C.


- Obecnie w sprawie podejmowane są czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zaistniałego zdarzenia. Zgodnie z właściwością miejscową sprawa jest prowadzona w Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie.


- wyjaśnia Paweł Król, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.
 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE