Reklama

Księża nie mają koronawirusa. Kościół jest już otwarty

Opublikowano:
Autor:

Księża nie mają koronawirusa. Kościół jest już otwarty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłą sobotę kościół w Kiełkowie (gmina Przecław) został zamknięty z powodu zakażenia jednej z parafianek koronawirusem. Teraz nadeszły dobre wieści - wyniki testów kapłanów i najbliższych zakażonej kobiety okazały się ujemne, świątynia zostanie znów otwarta.

Dobrymi wieściami podzielili się kapłani z parafii w Kiełkowie, ksiądz proboszcz Marek Wójtowicz oraz ksiądz rezydent Janusz Halik.

- Drodzy Parafianie. Serdecznie Was pozdrawiamy. Nasze wyniki testów na koronawirusa są ujemne! Możemy wracać do pełnienia posługi duszpasterskiej. Od 20 czerwca nasz kościół zostaje ponownie otwarty :) Bóg zapłać Wam za modlitwę , troskę o nas oraz słowa pełne otuchy i nadziei. Raz jeszcze proszę Was Drodzy o rozwagę i ostrożność, gdziekolwiek się znajdujecie oraz do zachowanie jak największej ostrożności w świątyniach i wokół nich. Z Panem Bogiem.

Przypomnijmy, koronawirus został wykryty u młodej kobiety w ciąży, która uczestniczyła w uroczystościach Bożego Ciała. Podczas uroczystości przyjęła komunię. Sanepid zdecydował wówczas o kwarantannie kapłanów. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE