Reklama

Krosno najniebezpieczniejszym miastem na Podkarpaciu? Kolejny NAPAD!

Opublikowano:
Autor:

Krosno najniebezpieczniejszym miastem na Podkarpaciu? Kolejny NAPAD! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Krośnie coraz częściej dochodzi do napadów i rozbojów. Tym razem 21-latek napadł na placówki handlowe przy ul. Naftowej. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Temat napadów w Krośnie poruszaliśmy już na łamach naszego portalu, zobacz:

Zamaskowany, 21-letni mężczyzna w środę, 12 lutego wszedł do jednego z osiedlowych sklepów przy ul. Naftowej w Krośnie. Wyciągnął nóż przed nosem ekspedientki i zażądał pieniędzy. Przestraszona kobieta wydała mu kilkaset złotych, po odebraniu gotówki - bandyta zbiegł.

Policja od razu rozpoczęła obławę. 21-latek został nagrany przez miejski monitoring. Mundurowi przeczesywali klatki schodowe i ulice w pobliżu miejsca, w którym dokonano napadu i zbierali szczegółowe informacje, aby ustalić, w którym miejscu przestępca mógł się zaszyć. Mężczyzny początkowo nie udawało się znaleźć. Wpadł jednak w trakcie policyjnego patrolu. Krośnieńscy dzielnicowi, którzy patrolowali Osiedlę Tysiąclecia, napotkali mężczyznę łudzącą podobnego do rysopisu sprawcy rozboju. Zatrzymali go. Okazało się, że 21-latek faktycznie może mieć coś wspólnego ze sprawą. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie, a śledczy kompletują materiał dowodowy. 

21-latek został przesłuchany, prokuratura przedstawiła mu zarzuty. Krośnianin podejrzany jest o kilka napadów - na ul. Wolności, Bohaterów Westerplatte i Naftowej w Krośnie. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE