Reklama

Reklama

Koronawirus zamyka szpitalny oddział

Opublikowano: 20 listopada 2020 13:02
Autor: Grzegorz Lipiec | Zdjęcie: Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Zakażenia wśród pacjentów i personelu Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu.

Reklama

Oddział Neurologii Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu wstrzymał swoją pracę do 22 listopada. Potwierdziły się zakażenia u pacjentów i personelu medycznego.

- Mamy trzy przypadki koronawirusa wśród pacjentów i dwie zakażone osoby z personelu. Pierwsza część wyników u pracowników jest ujemna, czekamy na wyniki wymazów pobranych od kolejnej grupy.

- mówi Echu Dnia Wiktor Stasiak, dyrektor szpitala.

Pacjenci z neurologii z potwierdzonym zakażeniem zostali przewiezieni do innych placówek. Oddział zostanie poddany dezynfekcji.

Tylko ten oddział tarnobrzeskiego szpitala wstrzymał na razie swoją pracę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.