Reklama

KORONAWIRUS w urzędzie miejskim! Kolejne zakażenie [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

KORONAWIRUS w urzędzie miejskim! Kolejne zakażenie [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pandemia koronawirusa w Sandomierzu ponownie daje o sobie znać.

30.07:

Burmistrz Sandomierza Marcin Marzec przekazał najnowsze wiadomości dotyczące koronawirusa w mieście.

- Już zostały podjęte decyzje zmierzające ku temu, aby skutecznie przebadać wszystkich pracowników, którzy mieli bezpośredni kontakt z dwoma zakażonymi osobami w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Ponadto postanowiłem odizolować, jak na razie do końca tygodnia, wszystkich pracowników. Urząd pracuje cały czas, natomiast większość z pracowników udała się na pracę zdalną lub rotacyjną. Mamy nadzieję, że dzięki tym działaniom wirus nie będzie się rozprzestrzeniał po urzędzie i niebawem wszystko wróci do normy. Do obsługi interesantów zostały wyznaczone dyżury w godzinach pracy urzędu.

Jak informuje Tygodnik Nadwiślański jedna z zakażonych kobiet to babcia dziecka, uczęszczającego do jednego z sandomierskich przedszkoli. Ta placówka podjęła już działania dezynfekcyjne budynku oraz poinformowała rodziców innych dzieci o zaistniałej sytuacji.

29.07:

Potwierdzono zakażenie u kolejnej osoby z Urzędu Miasta w Sandomierzu. Tak jak w pierwszym przypadku jest to pracownik wydziału finansowego.

28.07:

O koronawirusie w sandomierskim urzędzie miejskim poinformował burmistrz Marcin Marzec.

- U jednego z pracowników Urzędu Miejskiego test na Covid-19 dał wynik pozytywny. W związku z zaistniałą sytuacją przeprowadziliśmy dezynfekcję budynków urzędu. Wracamy do zewnętrznej obsługi interesantów. Proszę Państwa o zachowanie ostrożności i zaleceń. Musimy nauczyć się żyć z koronawirusem. Podejmujemy decyzję aby w jak największym stopniu zapewnić bezpieczeństwo mieszkańców Sandomierza.

- napisał burmistrz Sandomierza Marcin Marzec.

Portal echodnia.eu informuje, że zakażona to mieszkanka lewobrzeżnej części Sandomierza.

Jak zatem teraz załatwić sprawy urzędowe? Przez okienko dostępne dla interesantów w budynku przy ulicy Poniatowskiego 3.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE