Reklama

Reklama

KORONAWIRUS w Sędziszowie Małopolskim! Ogromne ognisko zakażeń!

Opublikowano: 12 września 2020 12:06
Autor: GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci 11 zakażonych w Szpitalu Powiatowym im. Ojca Pio w Sędziszowie Małopolskim. Konieczne jest wstrzymanie przyjęć pacjentów na Oddziale Neurologii.

Reklama

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie potwierdza kolejnych 11 pozytywnych wyników w kierunku SARS CoV-2 u osób z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, 3 u osób z powiatu dębickiego oraz 3 u osób z powiatu rzeszowskiego powiązanych z ogniskiem w Szpitalu Powiatowym w Sędziszowie Małopolskim. Na kwarantannie przebywają aż 672 osoby.

  • Czytaj więcej:

>>KORONAWIRUS W URZĘDZIE MIASTA W KOLBUSZOWEJ

Łącznie w ognisku do dnia 10 września potwierdzono 19 pozytywnych przypadków w tym u 8 pacjentów oraz u 11 osób z personelu medycznego. Kwarantanną objęto osoby z personelu oddziału oraz pacjentów. Część pacjentów oraz personel zostali przebadani (145 osób). Planowane są kolejne badania. Od dnia 9 września wstrzymano przyjęcia na Oddział Neurologii. W zależności od rozwoju dochodzenia epidemiologicznego będą podejmowane stosowne działania mające na celu zapewnienie ciągłości udzielanych świadczeń. Wszystkie pomieszczenia Oddziału Neurologii zostały zdezynfekowane.

  • Czytaj więcej:

>>OGNISKO KORONAWIRUSA NA WESELU W GRODZISKU DOLNYM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.