Reklama

KORONAWIRUS w Sędziszowie Małopolskim! Ogromne ognisko zakażeń!

Opublikowano:
Autor:

KORONAWIRUS w Sędziszowie Małopolskim! Ogromne ognisko zakażeń! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 11 zakażonych w Szpitalu Powiatowym im. Ojca Pio w Sędziszowie Małopolskim. Konieczne jest wstrzymanie przyjęć pacjentów na Oddziale Neurologii.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie potwierdza kolejnych 11 pozytywnych wyników w kierunku SARS CoV-2 u osób z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, 3 u osób z powiatu dębickiego oraz 3 u osób z powiatu rzeszowskiego powiązanych z ogniskiem w Szpitalu Powiatowym w Sędziszowie Małopolskim. Na kwarantannie przebywają aż 672 osoby.

Łącznie w ognisku do dnia 10 września potwierdzono 19 pozytywnych przypadków w tym u 8 pacjentów oraz u 11 osób z personelu medycznego. Kwarantanną objęto osoby z personelu oddziału oraz pacjentów. Część pacjentów oraz personel zostali przebadani (145 osób). Planowane są kolejne badania. Od dnia 9 września wstrzymano przyjęcia na Oddział Neurologii. W zależności od rozwoju dochodzenia epidemiologicznego będą podejmowane stosowne działania mające na celu zapewnienie ciągłości udzielanych świadczeń. Wszystkie pomieszczenia Oddziału Neurologii zostały zdezynfekowane.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE