Reklama

KORONAWIRUS w powiecie stalowowolskim! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

KORONAWIRUS w powiecie stalowowolskim! [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę, 18 marca, resort zdrowia potwierdził pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie stalowowolskim.

3.04:

30.03, godz. 13.50

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie potwierdziła, że młody mieszkaniec powiatu stalowowolskiego po hospitalizowaniu pokonała koronawirusa. Czytaj więcej - TUTAJ.

18.03, GODZINA 12.55

Starosta powiatu stalowowolskiego Janusz Zarzeczny poinformował, że młody mężczyzna, który jest zakażony koronawirusem wrócił nie tak dawno z Belgii. Jak wynika z przekazanych informacji na terenie powiatu stalowowolskiego przebywał przez krótki okres, bo jeden dzień. Wszystkie osoby z którymi się kontaktował miały zrobione odpowiednie badania.

18.03, GODZINA 9.17

Młody mężczyzna z powiatu stalowowolskiego, u którego potwierdzono koronawirusa, jest hospitalizowany w mieleckim szpitalu. 17 marca według danych służb sanitarnych w powiecie stalowowolskim kwarantannie było poddanych 56 osób.

W związku z takim rozwojem sytuacji o szczególną ostrożność jeszcze raz apeluje prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

- Niestety koronawirus potwierdzony w naszym powiecie. Tym bardziej apeluję o większą wzajemną odpowiedzialność i o stosowanie się wytycznych sanepidu. Jeśli podejrzewamy u siebie wirusa to dzwonimy do sanepidu! W żadnym wypadku nie idziemy na SOR! Jeśli nieodpowiedzialne zarazimy medyków to kto nam pomoże!? - pisze Lucjusz Nadbereżny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE