Reklama

Koronawirus. Starosta dostał informację od szpitala: "sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna"

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus. Starosta dostał informację od szpitala: "sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Starosta łańcucki Adam Krzysztoń podzielił się informacjami w mediach społecznościowych, jakie dostał od szpitala. "Sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. Obecni chorzy trafiający do szpitala mają wybitnie nasilone zmiany w tomografii komputerowej płuc." - przekazuje placówka.

Starosta powiatu łańcuckiego Adam Krzysztoń w trosce o zdrowie mieszkańców Łańcuta i okolic, podzielił się informacjami, jakie otrzymał od tamtejszego szpitala. Według słów lekarzy - sytuacja z pacjentami, którzy zakazili się koronawirusem jest cięższa niż się zdawało.

- Wczoraj otrzymałem wiadomość z łańcuckiego szpitala (szpital koordynacyjny w/s COVID-19) taką wiadomość: "sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. Obecni chorzy trafiający do szpitala mają wybitnie nasilone zmiany w tomografii komputerowej płuc, których nie obserwowano dotychczas. Stan chorych trafiających do oddziałów jest znacznie cięższy niż wcześniej. Trafiający pacjenci w porównaniu do dotychczasowych to ludzie młodzi ok. 50 lat bez istotniejszych schorzeń dodatkowych. Obecne objawy o wybitnym nasileniu nie obserwowane dotychczas". Apeluję do Was Drodzy Mieszkańcy o bezpieczne i odpowiedzialne zachowanie!

- pisze na swoim profilu facebookowym Adam Krzysztoń.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE