Reklama

Reklama

Koronawirus. Starosta dostał informację od szpitala: "sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna"

Opublikowano: 13 października 2020 10:49
Autor: DJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Starosta łańcucki Adam Krzysztoń podzielił się informacjami w mediach społecznościowych, jakie dostał od szpitala. "Sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. Obecni chorzy trafiający do szpitala mają wybitnie nasilone zmiany w tomografii komputerowej płuc." - przekazuje placówka.

Reklama

Starosta powiatu łańcuckiego Adam Krzysztoń w trosce o zdrowie mieszkańców Łańcuta i okolic, podzielił się informacjami, jakie otrzymał od tamtejszego szpitala. Według słów lekarzy - sytuacja z pacjentami, którzy zakazili się koronawirusem jest cięższa niż się zdawało.

- Wczoraj otrzymałem wiadomość z łańcuckiego szpitala (szpital koordynacyjny w/s COVID-19) taką wiadomość: "sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. Obecni chorzy trafiający do szpitala mają wybitnie nasilone zmiany w tomografii komputerowej płuc, których nie obserwowano dotychczas. Stan chorych trafiających do oddziałów jest znacznie cięższy niż wcześniej. Trafiający pacjenci w porównaniu do dotychczasowych to ludzie młodzi ok. 50 lat bez istotniejszych schorzeń dodatkowych. Obecne objawy o wybitnym nasileniu nie obserwowane dotychczas". Apeluję do Was Drodzy Mieszkańcy o bezpieczne i odpowiedzialne zachowanie!

- pisze na swoim profilu facebookowym Adam Krzysztoń.


CZYTAJ TAKŻE: Koronawirus w urzędzie pracy i liceum! Magistrat zamyka się dla petentów


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.