Reklama

Koronawirus. Dramatyczny apel o pomoc z placówek opieki społecznej! Brakuje rąk do pracy!

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus. Dramatyczny apel o pomoc z placówek opieki społecznej! Brakuje rąk do pracy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z sytuacją epidemiologiczną i pojawiającymi się zakażeniami koronawirusem, między innymi wśród personelu, potrzebna jest pomoc w opiece nad pacjentami podkarpackich domów pomocy społecznej.

Poszukiwani są pracownicy i wolontariusze do pracy w Domu Pomocy Społecznej oraz w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Stalowej Woli. Brakuje rąk do pracy w tych placówkach.

O tym jak trudno jest w tej chwili w placówkach opieki społecznej pisaliśmy już wiele razy. Zresztą domy pomocy społecznej i zakłady pielęgnacyjno-opiekuńcze to główne źródła zakażeń COVID-19 w regionie!

W Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym potwierdzono zakażenie koronawirusem u kilkunastu pracowników i kilkunastu pacjentów. Osoby, które chciały by pomóc w opiece nad pacjentami, mogą zostać zatrudnione na podstawie umów cywilnoprawnych lub wolontariatu. Potrzeba zarówno pielęgniarek, ratowników medycznych, opiekunów medycznych, jak i salowych. Zakłady apelują o pomoc w zapewnieniu środków ochrony osobistej, które zużywane są w ogromnych ilościach po to, by zapewnić jak największą ochronę pacjentom i personelowi.


Czytaj także:


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE