Reklama

Koronawirus atakuje. Zakażona położna z Nowej Dęby! Strach w Stalowej Woli!

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus atakuje. Zakażona położna z Nowej Dęby! Strach w Stalowej Woli! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pandemia koronawirusa ponownie sieje strach w naszym regionie. Wstrzymane przyjęcia na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala w Nowej Dębie. Kolejna placówka pocztowa w Stalowej Woli ma kłopoty, bo u jej pracownika stwierdzono COVID-19.

Szpital Powiatowy w Nowej Dębie wstrzymał przyjęcia na odział Oddział Ginekologiczno-Położniczy oraz do Poradni Ginekologiczno-Położniczej. Ma to związek z potwierdzonym zakażeniem COVID-19 u jednej z położnych, która na szczęście nie miała kontaktu z pacjentkami. Pracownicy oddziału trafili na kwarantannę i czekają teraz na wyniki badań. Jak informuje dyrekcja szpitala pacjentki z Nowej Dęby są przyjmowane teraz w lecznicach w Tarnobrzegu, Mielcu i Stalowej Woli.

Nie jest dobrze także w Stalowej Woli. Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy o zamkniętym urzędzie Poczty Polskiej na osiedlu Rozwadów.

KORONAWIRUS W STALOWEJ WOLI. NOWE OGNISKO CHOROBY>>>

Teraz koronawirusa stwierdzono u listonosza z Urzędu Pocztowego Stalowa Wola 1. 

- Zgodnie z decyzją Inspektora Sanitarnego w Stalowej Woli 62 pracowników zostało skierowanych do przeprowadzenia testów i aktualnie pozostają na kwarantannie, aż do czasu otrzymania wyników badania. Placówka została zdezynfekowana. W chwili obecnej ten urząd pracuje w ograniczonym zakresie i organizowane są zastępcze działania związane z bieżącą pracą placówki.

- mówi na łamach Tygodnika Nadwiślańskiego rzecznik prasowy Poczty Polskiej, Justyna Siwek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE