Reklama

Korki, objazdy - ruszyła przebudowa ważnego skrzyżowania w Tarnobrzegu [MAPA, OBJAZDY]

Opublikowano: pon, 21 wrz 2020 16:24
Autor:

Korki, objazdy - ruszyła przebudowa ważnego skrzyżowania w Tarnobrzegu [MAPA, OBJAZDY] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcy podróżujący przez Tarnobrzeg muszą uzbroić się w cierpliwość. Rozpoczęły się prace budowlane na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego-Zwierzynieckiej-Wyszyńskiego.

Od poniedziałku, 21 września w części Tarnobrzega obowiązuje czasowa zmiana organizacji ruchu kołowego i pieszego. Zmiany te zostały wprowadzone w związku z remontem i przebudową odcinka drogi wojewódzkiej numer 723 wraz z remontem skrzyżowania ulic Sikorskiego-Wyszyńskiego-Zwierzyniecka w Tarnobrzegu. Nowe zasady obowiązywać będą do 30 listopada 2020 roku.

Ruch będzie odbywał się jednokierunkowo od skrzyżowania Sikorskiego – Sienkiewicza w kierunku Sandomierza, natomiast ruch od Sandomierza do skrzyżowania Sikorskiego-Sienkiewicza odbywał się będzie z ominięciem przebudowywanego odcinka drogi w sposób następujący:

- dla samochodów powyżej 3,5 tony przez ulicę Kazimierza Wielkiego do ronda Małkowskich, następnie przez ulicę Henryka Sienkiewicza do skrzyżowania ul. Sikorskiego-Sienkiewicza,

- dla samochodów osobowych do 3,5 tony przez ulicę Sandomierską, następnie przez ul. Wyszyńskiego do skrzyżowania typu rondo z ul. Sienkiewicza i kolejno poprzez ul. Sienkiewicza do skrzyżowania ul. Sikorskiego z ul. Sienkiewicza.

Ruch pieszych będzie odbywał się chodnikiem po prawej stronie ul. Sikorskiego.

W trakcie realizacji tego etapu wloty od ulicy Zwierzynieckiej i Wyszyńskiego będą zamknięte dla ruchu kołowego natomiast ruch pieszy będzie wyłączony od ul. Wyszyńskiego.

W drugim etapie wykonywana będzie prawa strona ul. Sikorskiego wraz z wlotem ul. Zwierzynieckiej. Ruch pojazdów od skrzyżowania Sikorskiego-Sienkiewicza w kierunku Sandomierza odbywał się będzie jednokierunkowo. Od Sandomierza do skrzyżowania Sikorskiego-Sienkiewicza odbywał się będzie jak dla etapu pierwszego.

Ruch pieszych będzie odbywał się chodnikiem po lewej stronie ul. Sikorskiego. W trakcie realizacji tego etapu wloty od ulicy Zwierzynieckiej i Wyszyńskiego będą zamknięte dla ruchu kołowego natomiast ruch pieszy będzie wyłączony od ul. Zwierzynieckiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    mieszkaniectbg

    Porażka!!! Chyba mało widoczne są oznaczenia o robotach drogowych.. Ruch na osiedlu centrum jakby to była jaka stolica ... ludzie wjeżdzają i sie wk.... tak samo jak i miekszańcy Sikorskiego i Wyszyńskiego dla których został jedyny wjazd/wyjazd