Reklama

Konopię indyjską trzymał w lodówce

Opublikowano:
Autor:

Konopię indyjską trzymał w lodówce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 43-letni mieszkaniec Tarnobrzega uprawiał roślinę na działce, a po zerwaniu i wysuszeniu przechowywał ją w lodówce w piwnicy w bloku!

Co najciekawsze, na susz konopi indyjskiej w lodówce natknęli się zupełnie przypadkowo pracownicy administracji mieszkaniowej, przeprowadzając remont piwnic w bloku przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. O całym zdarzeniu zaalarmowali policjantów. Mundurowi z wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali właściciela narkotyków. Okazał się nim 43-letni mieszkaniec Tarnobrzega.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, posadził konopie na swojej prywatnej działce. Gdy przyrosty osiągnęły odpowiednie rozmiary, uprawę ściął i wysuszył, następnie przechowywał w lodówce. Zabezpieczyli 514 gramów ziela konopi indyjskich. 43-latek, za naruszenie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, usłyszał zarzuty.

Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu na podstawie zebranego materiału dowodowego, wobec podejrzanego mężczyzny, zastosował środki wolnościowe w postaci dozoru policji, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe w kwocie 3 tysiące złotych. Za popełnione czyny grozi mu kara pozbawienia wolności nie mniejsza niż 3 lata.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE