Reklama

Komunikacją miejską z Sanoka do Leska!

Opublikowano:
Autor:

Komunikacją miejską z Sanoka do Leska! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W połowie sierpnia burmistrz miasta Sanoka podpisał porozumienie z wójtem gminy Bukowsko w sprawie uruchomienia nowej linii komunikacji miejskiej łączącej Sanok z gminą Bukowsko. Z podobną propozycją wyszedł burmistrz Leska.

Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski podpisał porozumienie z Wójtem Gminy Bukowsko Markiem Bańkowskim, na podstawie którego od początku września została uruchomiona nowa linia komunikacji miejskiej. Na trasie Sanok-Bukowsko wykonywanych jest łącznie osiem kursów dziennie, natomiast na trasie Sanok-Wola Piotrowa cztery kursy dziennie. Zadanie organizacji transportu zbiorowego na terenie Gminy Bukowsko realizowane jest przez Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. w Sanoku.

 

 

Po rozpoczętej współpracy między Miastem Sanok a gminą Bukowsko, z podobną propozycją w kierunku Tomasza Matuszewskiego wyszedł Burmistrz Miasta i Gminy Lesko – Adam Snarski. Miasto Sanok miałoby umożliwić dodatkowe kursy na trasie Sanok – Postołów - Lesko oraz Sanok - Manasterzec - Łukawica.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE