Reklama

Kompleksowa kontrola w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 1

Opublikowano:
Autor:

Kompleksowa kontrola w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 1 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarząd województwa podczas dzisiejszego posiedzenia (20 października) podjął decyzję o wszczęciu kompleksowej kontroli w placówce.

Działania władz województwa są motywowane publikacjami medialnymi dotyczącymi sytuacji jaka panuje w szpitalnej Klinice Okulistyki. Chodzi o bunt lekarzy, którzy nie chcą, aby oddziałem zarządzała dr Aneta Lewicka-Chomont, która ich zdaniem stosuje mobbing i źle zarządza kliniką. 


CZYTAJ TAKŻE:

Informacje z województwa podkarpackiegoO rozpoczęciu kontroli w szpitali poinformował 20 października Tomasz Leyko, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. 

- W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej informacjami dotyczącymi sytuacji w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie zarząd województwa podczas dzisiejszego posiedzenia podjął decyzję o wszczęciu kompleksowej kontroli w placówce.


- wyjaśnia rzecznik. 

Zakres kontroli będzie przygotowany we współpracy z Komisją Ochrony Zdrowia, Polityki Prorodzinnej i Społecznej Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Do czasu wyników kontroli zarząd województwa nie będzie komentował sytuacji w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE