Reklama

Kolejny pomiar prędkości na Podkarpaciu? Gdzie dokładnie?

Opublikowano: pon, 28 paź 2019 19:00
Autor:

Kolejny pomiar prędkości na Podkarpaciu? Gdzie dokładnie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Taki bat na kierowców powstał w Kolbuszowej Górnej w 2018 roku i mierzy prędkość, z jaką poruszają się oni na odcinku 3,4 km. Mierzy, a raczej mierzył, ponieważ od kilku miesięcy nie działa. Urządzenia pomiarowe zostały wyłączone z powodu wprowadzenia ograniczenia prędkości na "dziewiątce".

Z uwagi na przebudowę drogi Główny Inspektor Transportu Drogowego planuje zmianę długości odcinkowego pomiaru. Nie planuje natomiast jego przeniesienia.

- Szczegóły dotyczące jego pikietażu (długości, od do - przyp. red.) oraz terminu uruchomienia nie są jeszcze znane

- nadmienia biuro prasowe GITD. Jak nieoficjalnie wiadomo, odcinkowy pomiar po przestawieniu ma zaczynać się od nowego ronda w Kolbuszowej Górnej i kończyć w dotychczasowym miejscu.

Być może nie tylko w tym sołectwie prędkości kierowców będą pilnować kamery. Mieszkańcy Hadykówki na ostatnim zebraniu wiejskim mówili o niebezpiecznym odcinku drogi krajowej nr 9 w ich miejscowości. Poseł Zbigniew Chmielowiec, który także był obecny na zebraniu, zapewnił, że zwróci się z tym problemem do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.