Reklama

Kolejny dzień Strajku Kobiet! [MAPA]

Opublikowano:
Autor:

Kolejny dzień Strajku Kobiet! [MAPA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Siódma manifestacja w Rzeszowie została zaplanowana 2 listopada. Forma strajku będzie taka sama jak poprzednio - blokada ruchu drogowego. To nie będzie jedyna pikieta na Podkarpaciu.

Protesty po wyroku Trybunały Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej nie ustają. Manifa Rzeszów i organizacja Uwaga Tu Obywatele (organizatorzy wydarzenia)  zapowiadają ponowne wyjście na ulice stolicy województwa podkarpackiego. 


CZYTAJ TAKŻE:

Co słychać na Podkarpaciu?


- Spotykamy się o 17 pod Pomnikiem Czynu Rewolucyjnego Kobiet. Kierowców również zapraszamy na 17.00 na rondo pod Pomnikiem . Jak to mamy w zwyczaju będziemy ćwiczyć kółeczka.


- informują organizatorzy.

Warto zaznaczyć, że z każdym kolejnym protestem napięcia pomiędzy manifestującymi i nacjonalistami, którzy utrzymują, że bronią kościołów, są coraz większe. Miejmy nadzieje, że podobnie jak w przeszłości, ten protest również odbędzie się w spokoju, bez niepotrzebnej eskalacji konfliktu. Podkreślmy, że organizowany protest ma charakter pokojowy. 

 

 

Na mapie Strajku Kobiet pojawiła się również informacja o blokadzie Tarnobrzega. Początek: godzina 18 na Placu Antoniego Syurowieckiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE