Reklama

Kolejny dyrektor szpitala wojewódzkiego CHCE ODEJŚĆ

Opublikowano:
Autor:

Kolejny dyrektor szpitala wojewódzkiego CHCE ODEJŚĆ - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dotychczasowy dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu, złożył rezygnację ze stanowiska. Jako powód podał ofertę pracy poza województwem podkarpackim.

AKTUALIZACJA, 5 listopada, godzina 15

Otrzymaliśmy oświadczenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w sprawie rezygnacji dyrektora Szpitala Wojewódzkiego:

Piotr Ciompa, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Ojca Pio w Przemyślu zgłosił chęć odejścia z zajmowanego stanowiska w związku z propozycją objęcia pracy poza Podkarpaciem. Zarząd województwa podczas drugiego dziś posiedzenia przyjął jego rezygnację i jednocześnie powierzył pełnienie obowiązków dyrektora szpitala pani Barbarze Stawarz, do czasu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko.

--

Wojewódzki Szpital w Przemyślu, jest instytucją podlegającą pod marszałka województwa. Jak na ten moment, dymisja dotychczasowego dyrektora, nie została jeszcze przyjęta. Wiele wskazuje na to, że stanie się to na najbliższym posiedzeniu zarządu.


Piotr Ciompa na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego powołany został w 2015 roku. Niedługo później objął również funkcję dyrektora Szpitala Miejskiego, którą pełnił do czasu połączenia się obu placówek. 


Wojewódzki Szpital to największy pracodawca.w mieście.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE