Reklama

Kobiety pokłóciły się na imprezie. Jedna z nich nie żyje. To nie było zabójstwo? [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Kobiety pokłóciły się na imprezie. Jedna z nich nie żyje. To nie było zabójstwo? [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 39-letnia mieszkanka Jarosławia nie doczekała się imprezy sylwestrowej. W poniedziałek, 30 grudnia została znaleziona martwa.

AKTUALIZACJA: 03.01.2020

39-latka została poddana sekcji zwłok. Morderstwo? Prokuratura zaprzecza.

31 grudnia 2019 roku Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu wszczęła śledztwo w sprawie zdarzenia, do którego doszło 30 grudnia w jednym z jarosławskich mieszkań, w wyniku, którego śmierć poniosła 39-letnia Żaneta S. W toku trwającego postępowania ustalono, że w nocy 30 grudnia doszło do pobicia konkubenta Żanety S. - Waldemara N., przez trzy osoby. 34-letniej kobiecie przedstawiono 1 stycznia zarzut udziału w pobiciu, dwie pozostały osoby, tj. małżeństwo Anny i Łukasza S., które ukrywało się do tej pory, usłyszały zarzut o pobiciu Waldemara N. 2 stycznia, kiedy je doprowadzono. Natomiast w sprawie śmierci Żanety S. sekcja zwłok wykazała 4 cm ranę ciętą na skórze głowy, która sama w sobie nie stanowiła obrażenia zagrażającego życiu. Jednak z uwagi na nie zabezpieczenie rany, doszło do wykrwawienia i śmierci. Badane są w dalszym ciągu okoliczności w jakim doszło do nabycia urazu przez nieżyjącą kobietę - czy została uderzona i ew. przez kogo, czy rozcięła głowę upadając. Wobec trójki trwa obecnie postępowanie i zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Trzy razy w tygodniu mają się zgłaszać w komendzie, wydano także zakaz opuszczania kraju i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. - mówi Marta Pętkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.Informacja o odnalezieniu zwłok jarosławianki przekazano policji ok. godziny 5:00 w poniedziałek, 30 stycznia.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta wcześniej miała pokłócić się ze swoją 34-letnią koleżanką. Prawdopodobnie doszło do awantury z rękoczynami. Na głowie 39-latki znaleziono ślady uderzeń od pałki teleskopowej - tak początkowo myślano, sekcja jednak tego nie potwierdziła. Czy kobieta została zamordowana? Policja i prokuratura aktualnie badają sprawę i wykluczają to. 

Do tematu będziemy wracać.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE