Reklama

Kobiety ciężarne w dobie koronawirusa. Podkarpackie położne uspokajają [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Kobiety ciężarne w dobie koronawirusa. Podkarpackie położne uspokajają [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiele kobiet obawia się o zdrowie swoje oraz swojej nienarodzonej pociechy, która niedługo może przyjść na świat. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Przyszłe matki martwią się, jak może wyglądać poród w tak trudnych czasach oraz czy dziecko może zakazić się w szpitalu. Podkarpackie położne uspokajają.

- Ostatni czas jest dla nas wszystkich trudny, a szczególnie bardzo trudny jest dla kobiet oczekujących na przyjście swojego dziecka. Stąd też biorą się liczne telefony, zapytania o sytuację panującą w szpitalu.

- mówi Teresa Pracało, położna oddziałowa szpitala w Lubaczowie.

Lubaczowskie położne wyszły z inicjatywą, aby nagrać krótki filmik informujący brzemienne kobiety na temat sytuacji porodów oraz szpitali, a także ginekologów w trakcie pandemii koronawirusa. Z powodów bezpieczeństwa kobiet ciężarnych, które przebywają w szpitalach nie mogą odwiedzać bliscy - w trakcie porodu natomiast nie może ona liczyć na wsparcie rodziny czy osoby towarzyszącej. To dla wielu przyszłych mam bardzo trudny okres.

Położne twierdzą, że zagwarantują brzemiennym kobietom najwyższą jakość opieki oraz pełne wsparcie, aby możliwie jak najlepiej zastąpić im członka rodziny. Więcej o porodzie w trakcie pandemii koronawirusa dowiesz się z materiału wideo lubaczowskiej położnej:
  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE