Reklama

Kłótnia, brawura i dachowanie osobówki

Opublikowano:
Autor:

 Kłótnia, brawura i dachowanie osobówki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trochę brawury, zdecydowanie brak umiejętności, a do tego alkohol i narkotyki spowodowały, że kierowca osobowego renaulta przewrócił swój samochód na dach.

 W Wierzchosławicach w Małopolsce doszło do wypadku drogowego. Na prostym odcinku drogi kierowca z niewyjaśnionych przyczyn przewrócił swój samochód na dach. Z wstępnych informacji wynikało, że pojazdem poruszał się sam kierowca, któremu nic się nie stało. Przybyli na miejsce policjanci ustalili przyczynę tego zdarzenia. Pierwsze sprawdzenia wskazały na nietrzeźwość kierowcy.

W wydychanym powietrzu miał niemal promil alkoholu. Dodatkowo mężczyzna, 32-letni mieszkaniec Tarnowa, był pod wpływem amfetaminy oraz THC.

Kolejną przyczyną była prędkość oraz brawura połączona z brakiem umiejętności i doświadczenia. Okazało się bowiem, że zdenerwowany kierowca, który chwilę wcześniej pokłócił się z dziewczyną, chciał pokazać swoje umiejętności wprowadzając samochód w boczny poślizg używając hamulca ręcznego. Jego jazda skończyła się na przydrożnym znaku, który stawiając opór, doprowadził do przewrócenia pojazdu na dach.

Na szczęście w tym czasie nikt nie przechodził i nie przejeżdżał tą drogą.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE