Reklama

Reklama

Klip o Strajku Kobiet w Tarnobrzegu [VIDEO]

Opublikowano: 17 listopada 2020 13:58
Autor: Grzegorz Lipiec | Zdjęcie: Screen YouTube

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Na YouTube od kilku dni można posłuchać utworu Marcina Rasia z Podkarpacia. Piosenka "Niewolność" to hołd dla uczestniczek i uczestników Strajku Kobiet.

Reklama

"Niewolność" - tak rodowity mieszkaniec Skopania (powiat tarnobrzeski) Marcin Raś okazał wsparcie dla tych wszystkich, którzy są zaangażowani w Strajk Kobiet. Klip prezentuje jak wyglądało protestowanie w Tarnobrzegu.

Posłuchajcie utworu Marcina i sami go oceńcie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.