Reklama

Kino samochodowe na Podkarpaciu. Gdzie kupić bilety? [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Kino samochodowe na Podkarpaciu. Gdzie kupić bilety? [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Klub Młodych Liderów organizuje trasę kin samochodowych po całej Polsce, w tym także na Podkarpaciu.

30.05:

Organizatorzy zmienili daty projekcji w kinach samochodowych na Podkarpaciu. Kino samochodowe w Stalowej Woli odbędzie się 5 czerwca. Tego samego dnia projekcja odbędzie się w Rzeszowie (godzina 20 - parking Auchan Rzeszów-Krasne, godzina 21 - film "Boże Ciało, godzina 23:59 - "Bodyguard Zawodowiec"). W Rzeszowie wszystkie bilety zostały już sprzedane. Z kolei filmowy wieczór w Mielcu został zaplanowany na 12 czerwca (godzina 20 - miejskie targowisko przy ulicy Sportowej, godzina 21 - "Boże Ciało", godzina 23:59 - "Jutro będziemy szczęśliwi").

O godzinie 21 będzie można obejrzeć polski dramat "Boże Ciało" - wejściówki na ten film zostały już sprzedane! Minutę przed północną rozpocznie się seans amerykańsko-francuskiego kryminału "Iluzja 2". Filmy będą wyświetlane na ekranie o powierzchni ponad 100 m2 z dźwiękiem nadanym przez fale radiowe. Wjazd będzie kosztował 20 złotych za samochód. Pojazdy będą wpuszczane na miejsce projekcji, czyli parking przy dawnej zajezdni autobusowej przy ulicy Orzeszkowej, od godziny 20.

Organizatorzy informują, że nie będzie wolno wysiadać z pojazdów, spożywać alkoholu i palić papierosów, pojazd nie powinien być wyższy niż 2 metry, bileterzy będą mieli prawo mierzyć temperaturę uczestnikom imprezy.

30.04:

Kultura dostosowuje się do czasu pandemii i już wkrótce do naszego regionu zawita kino samochodowe. Pokazy filmowe organizowane będą na dużych parkingach. Każdy z nich pomieści 100-150 samochodów. Film wyświetlany będzie na wielkim ekranie, a dźwięk wysyłany będzie falami radiowymi prosto do samochodów. Kino w Stalowej Woli ma zawitać 6 czerwca, o godzinie 21 (w zależności od sytuacji epidemiologicznej data może ulec zmianie).

Dzień wcześniej seans ma odbyć się w Mielcu, a 7 czerwca w Rzeszowie. Niebawem odbędą się internetowe głosowania, w którym widzowie wybiorą wyświetlany film.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE